VIANGOO

Kā lietot?

01

Lejupielādē aplikāciju

Lai veiktu pirmo pasūtījumu, pietiek lejupielādēt mobilo aplikāciju. Pirms pirmā pasūtījuma izpildes sazināsimies ar norādītā uzņēmuma vadību un pārliecināsimies, ka persona ir tiesīga pārstāvēt jūsu uzņēmumu.

Viangoo Iphone Mockup Viangoo
blank

02

Uzņēmuma reģistrācija

Lai izmantotu Viangoo, reģistrē savu uzņēmumu web lapā – aizpildi anketu un mēs ar Tevi sazināsiemies par turpmākajiem soļiem.

03

Norādi pasūtījuma detaļas

Viangoo aplikāciju ļauj plānot kravu pasūtījumus uz priekšu. Izvēlies materiālu, apjomu un piegādes vietu kartē līdzīgi kā tu pasūtītu taksometru. Pēc mirkļa Viangoo kravu jau būs nodevis izpildei kādam no daudzajiem kravu auto.

Viangoo Iphone Mockup Norādi pasūtījuma detaļas

Izvēlies mašīnu

Norādi materiālu un apjomu

Norādi iekraušanas vietu

Norādi izkraušanas vietu

Viangoo Iphone Mockup Pieņem pasūtījumu

04

Seko līdzi pasūtījuma statusam

Katrs solis kravas piegādē tiek fiksēts mūsu aplikācijā, līdz ar to ir iespējams sekot aktuālajai situācijai – kravas statusu, plānoto piegādes laiku, iekrauto apjomu un pat redzēt automašīnu kartē vai sazvanīt šoferi. Visas Viangoo piegādes paralēli pārrauga arī Viangoo palīdzības dienests, ar kuru ir iespējams sazināties jebkurā laikā.

05

Saņem pasūtījumu

Vadoties pēc aplikācijas piegādes laika prognozes var ērti plānot piegādes pieņemšanu, līdz ar to samazinot laiku, kurš tiek patērēts pieņemot un izkraujot pasūtījumu.

Viangoo Iphone Mockup Laika Ekonomija
Viangoo Iphone Mockup Atskaites

06

Visas atskaites vienā vietā

Pēc katras piegādes, tiek sagatavota atskaite par notikušo piegādi. Tādējādi ar kravu saistītā dokumentācija glabājas vienā vietā un ir ērti pieejama un eksportējama dažādos formātos pēc vajadzības.

07

Plāno piegādes

Lai vēl vairāk uzlabotu piegādes un darba gaitas procesus, piedāvājam laicīgi plānot piegādes uz priekšu. To ir iespējams izdarīt jebkurā laikā, tādējādi atveltot dienas ražīgās stundas galveno darbu veikšanai.

Viangoo Iphone Mockup Pieņem pasūtījumu

Lejupielādē aplikāciju

Pārliecinies par Viangoo aplikācijas priekšrocībām pats. Lejupielādē to Apple vai Android aplikāciju veikaliem un veic pirmo pasūtījumu jau pēc minūtes.

LEJUPIELĀDĒ NOAPPLE STORE
LEJUPIELĀDĒ NOGOOGLE PLAY